FORTUNA

Android aplikace

Online podpora! Začni chatovat
Máte zprávu! Začni chatovat
Clash of the Stars 2

Clash of the Stars 2

Hej kámo, tady se něco kuje a bude to krutopřísný! Jedna morda větší než druhá a někdo bude ležet, někdo bude nejspíš i brečet. K vidění budou šťávy, nerdi, svalovci i muzikanti co neuměj noty. Jenom u Fortuny si na tuhle bandu můžeš vsadit, a to i v průběhu zápasu, tedy LIVE. Vsaď si za pár „ká“ a zabojuj o nadupaný výhry, nebuď blbej! Kdybys nevěděl, jak na to, mrkni na náš návod.

KDE: Praha, Hala Královka

KDY: SOBOTA 25.6., 18:30

BONUS: Vstupní bonus 1 300 Kč pro nové hráče  do hry - ifortuna.cz/clash-of-stars

SÁZKY: Prematch i LIVE pouze u Fortuny

Jan „Geybn“ Havel – Lukas „Lboy“ Nárovec

Duel mezi youtuberem a rapperem je už taková klasika na Clash of the Stars. Geybn s bojovými sporty začal teprve před nedávnem, respektive 14 dní před podpisem smlouvy s COTS, Lboy má z minulosti hokejovou průpravu, což je vždycky dílčí výhoda, pokud někdo dělal sport, ve kterém jsou navíc aspekty jako, kondice, tvrdost a agresivita.

Ondřej „Kluk s Kamením“ Untermuller – Leoš „Rošták Svobík“ Svoboda

Milovníci primáckého pořadu Ano šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem si jistě vzpomenou na legendární díl, kde si hrál Kluk s kamením, který bodrého šéfkuchaře zcela odrovnal. Ondřej Untermuller mezitím vyrostl a kamera jej přitahuje i nadále, bohužel nic neumí, a tak si nechá za peníze alespoň nařezat. Při staredownu sice „Roštáka Svobíka“ nakopl, ale to bude patrně jediný úder, který soupeři uštědří.

Marek „Datel“ Valášek – Jakub „Freescoot“ Smrek

Datel má mít údajně za zápas slíbeno až 300 000 korun, což se už za trochu dřiny a přípravy vyplatí, zejména když je někdo v insolvenci. Jen pro srovnání MMA bojovník Pirát Krištofič inkasoval za boxerskou exhibici s Petráškem v O2 Aréně 125 tisíc korun. Soupeřem Datla pak bude další pseudohvězda z Like Housu „koloběžkář“ Freescoot.

Silvia Dellai – Nadia „Habibi“ Dridi

Ani na druhém turnaji Clash of the Stars nebudou chybět ženské duely. Silvia Dellai je dobře známá pánskému publiku, spolu se svou sestrou rozdávala radost v českých ložnicích, koupelnách i obývácích. Nadiu „Habibi“ Dridi naopak zná mladší generace z TIK TOKU, čínské médium je v tuzemsku přeci jen ještě v menšině.

Filip Grznár – Adam „Dynamic“ Josef

Souboj dvou chlapů by mohl nabídnout přeci jen zajímavou podívanou, která se bude bojovým sportům patrně podobat nejvíce. Steroidový kulturista Grznár má za sebou duel v Plzni, kde bojoval před týdnem v rámci organizace IAF, a tak přeci jen může být trochu pomlácený, což jej zpomalí.

Patrik „Koleso“ Pešava – Lukáš Kril

Bizár, který v Česku nebyl ještě k vidění, polštářová bitva dvou „psychoušů“ slibuje leccos, možná si budou i navzájem stahovat kalhoty. Na staredownu každopádně bylo k vidění zelí a facky, prostě něco, co vám hlava nebere. Odvrácená strana youtuberů ve své ryzí podobě ale zaručeně pobaví.

Karel Benda – Filip Roubíček

Karlos Benda je kulturista, který se bojovým uměním příliš nevěnuje, jeho boxerská exhibice z roku 2017 byla hodně komická. V oktagonu navíc bude mít problémy s kardiem, okysličit horu svalů není jen tak. Filip Roubíček oproti tomu je bojovník, který už nastoupil pod organizací IAF na turnaji číslo čtyři a s výjimkou síly by měl mít ve všem navrch.

Barbora „Uhlířka“ Uhlířová – Angeli Mangombe

Angie Mangombe je další youtuberkou, která zavítala do Like Housu, díky realityshow nabrala ještě na známosti. Potetovaná „samice“ bude mít výškovou převahu, proti Uhlířce je doslova a do písmene o hlavu vyšší. Uhlířka má ale solidní „základnu“, díky judistické figuře tak překvapení visí ve vzduchu.

Josef Kůrka – Michal „Psycho Michal“ Peštuka

Duel Krasoň versus Drsoň slibuje boj i zábavu. Josef Kůrka si jako nejpřitažlivější muž Česka roku 2016 na své vizáži hodně potrpí, a tak bude mít co dělat, aby mu Psycho Michal neupravil fasádu. Peštuka jde pod značkou COTS do klece už podruhé, ale ani tentokrát to pro něj nebude proti výrazně vyššímu soupeři, který je navíc nasvalený, jednoduché.

Jiří Charizan – Radim Volák

Jiří Charizan je majitel ostravského barber shopu pro bojovníky a sám aktivně posiluje, takže by měl být na MMA relativně dobře připraven. Díky kontaktům měl vedle sebe v přípravě kvalitní borce z Ostravy a okolí. Radim Volák se věnoval zase silovému trojboji, a také on pochází ze slezského regionu. Duel by mohl mít určité parametry.

Vojtěch „Sensey“ Prell – Miroslav „Fayne“ Loner

Vojtěch Prell aka Sensey Syfu je dalším z rapperů, kteří nabili domnění, že bez zápasu v MMA nejsou dostatečně drsní. Zatím ale ukázal, že se umí jen pořádně sjet a používat spoustu vulgarit. Fayneho muskulatura rovněž neslibuje nic extra zajímavého, očekávat lze spíš diskotékovou bitku a „tahání se z holínek“.