FORTUNA

Android aplikace

Online podpora! Začni chatovat
Máte zprávu! Začni chatovat
Online podpora! Začni chatovat
Máte zprávu! Začni chatovat
Dresy pro všechny Q&A

Dresy pro všechny Q&A

Dresy pro všechny! Servírujeme odpovědi na nejčastější dotazy

Naše nové bonusy s fotbalovými dresy jste vzali útokem, zájem je obrovský. Moc děkujeme! Vedle vybojovaných trikotů se množí i vaše dotazy, odpovědi na ty nejčastější najdete právě tady.

Do kdy poběží akce Dresy pro všechny?

Odpovíme stručně: do rozebrání zásob. Naši narozeninovou kampaň jsme naplánovali na tento podzim a chceme odměnit co nejvíce sázkařů fotbalovým dresem. Zásoby v našem skladu a u dodavatelů ale nejsou nevyčerpatelné, takže si je lepší pospíšit. Kdo zaváhá, nebere.

Z jakých dresů si mohu vybírat?

Máme pro vás velkorysý výběr. Sáhnout můžete po trikotu jakéhokoliv z 18 klubů FORTUNA:LIGY, případně po dresu českého národního mužstva.

Co přesně za dres mi od Fortuny přijde?

Bude se jednat o oficiální repliku, případně o originální hráčský dres.

Lze si vybrat velikost? Nepřijde mi domů extrémně malý či velký dres?

Nebojte se, krajní velikosti typu XS či XXXL budeme odesílat jen na vaše výslovné přání. A samozřejmě jen tehdy, pokud budou k mání u dodavatelů.

Z našich zkušeností z předchozích kampaní víme, že o krajní konfekční velikosti prakticky nikdo nestál a nejpreferovanějšími variantami byly L a XL. Právě tak velké dresy vám budeme v drtivé většině případů automaticky odesílat.

Jak si dres vyberu?

Po splnění podmínek bonusu vám nejpozději do týdne zašleme email, případně SMS, s gratulací a odkazem na speciální formulář. Vyberete si tam dres a také vyplníte, kam ho budete chtít odeslat.

Jak a kdy mi bude zásilka doručena?

Až splníte podmínky bonusu a vyberete si dres, dostanou se ke slovu naši šikovní kolegové. Připraví zásilku a předají ji přepravci k doručení. Předem žádáme o trpělivost, zájem o dresy je enormní a dodací lhůta se může protáhnout. Neměla by však přesáhnout 30 dní. Ve výjimečných případech se tak může stát. Lhůtu 90 dnů uvedenou v podmínkách akce bychom ale opravdu využívat nechtěli.

Kolik dresů mohu získat?

V rámci naší narozeninové kampaně Dresy pro všechny jsme si pro vás, ať už nového, nebo stávajícího klienta, připravili jeden dres vašeho oblíbeného klubu, případně českého nároďáku.

Co se stane v případě, kdy dojdou dresy některého klubu?

Jako alternativu Vám v takovém případě nabídneme poukázku na odběr zboží z fanshopu Vašeho klubu v hodnotě daného dresu. Samozřejmě je možné vybrat si také například dres českého nároďáku, případně některý ze zbývajících klubů FORTUNA:LIGY.