FORTUNA

Android aplikace

Online podpora! Začni chatovat
Máte zprávu! Začni chatovat
Exkluzivní soutěž s BJP!

Exkluzivní soutěž s BJP!

Vyhraj zájezd do Singapuru na mač Jirky Procházky i speciální tričko!

MMA zápas roku se nezadržitelně blíží! Český bojovník Jirka “BJP“ Procházka se utká v megaduelu s Brazilcem Gloverem Teixeirou. Lepší sportovní událost letošního jara si můžeš představit jen těžko! Chceš být u toho? Pak pro tebe má Fortuna přichystanou exkluzivní šanci, jak se na skvostnou podívanou dostat. A to díky výjimečné soutěži!

Co všechno je ve hře? Teď se podrž! 6 zájezdů do Singapuru na parádní zápas Procházky a Teixeiry. Ale to ještě není vše, kromě této pecky se bude soutěžit také o 200 unikátních triček podepsaných BJP!

Jaké jsou podmínky? O fantastické výhry mohou zabojovat úplně všichni, pojďme na to!

Stávající hráči, kteří mají u Fortuny své konto, se mohou dostat do slosování o 2 zájezdy pro dva na zápas Procházka vs. Teixeira na UFC 275 v Singapuru a 100 podepsaných triček BJP! Patříš mezi ně i ty? Pak stačí, aby sis vsadil minimálně 500 Kč alespoň s kurzem 1.5 na zmíněný MMA duel Čecha a Brazilce. Poté už si můžeš držet pěsti!

Soutěž platí i pro nováčky! Ti mohou usilovat o 1 zájezd pro dva na mač Procházky proti Teixeirovi na UFC 275 v Singapuru a 100 podepsaných triček BJP. Jak na to? Je to velice jednoduché. Také tobě, pokud ještě nemáš registraci, stačí pár kliků! Zaregistruj se s promokódem PROCHAZKA, dokonči registraci a dostaň se do slosování o výhry!

Termín pro zapojení se do soutěže je od 25. 4. do 31. 5. 2022! Podrobné informace o výhrách i pravidlech nalezneš zde. Přejeme hodně štěstí, tyhle zážitky za to opravdu stojí!

Počkej, to ještě není vše! Jirka Procházka si pro tebe připravil také jedinečnou sadu edukačních videí. Zápasník ti poskytne svůj mimořádný pohled a představí zajímavosti z prostředí MMA. Třeba to, jak se zápas rozhoduje na body, je ukončen způsobem ground and pound nebo kapitulací! Bude to opravdu pecka, a to vše díky unikátnímu projektu Fortuny a BJP!

Na 1. díl se můžeš podívat tady: