FORTUNA

Android aplikace

Fotbalový maraton

Fotbalový maraton

Fotbalový maraton o 3 000 000 Kč! Naskoč do prvního poločasu

Vychutnej si evropský šampionát naplno a bav se sázením! Máme pro tebe fotbalový maraton s třímilionovým bankem a spoustou dalších cen. Vyhrát můžeš třeba podepsaný dres české repre!

Stejně jako každá fotbalová partie má i náš maraton dva poločasy.

V tom prvním hrajeme o 1 500 000 Kč a probíhá od 11. do 23. června. Když poločas úspěšně dokončíš, máš od nás garantované tři stovky.

Kdo ví, třeba si nakonec z tučného banku ukousneš daleko víc! Jako tradičně bank rovným dílem rozdělíme mezi všechny úspěšné maratonce.

Jdeš do toho?

Tak si v uvedeném období vsaď každý den aspoň jeden soutěžní tiket. Jaký? Akovku aspoň za stovku s předzápasovými tipy, dohromady s kurzem 2 a víc. A pozor, počítáme také Malé domů!

Říkáš si, co stane, když jeden den vynecháš? Máme pro tebe báječnou zprávu! Disponuješ žolíkem, který automaticky chybějící soutěžní tiket nahradí! Taková pomoc jednoduše bodne.

Zlatý hřeb na konec. Pokud dokončíš oba poločasy našeho maratonu (o tom druhém se dozvíš brzy), zařadíme tě do soutěže Penaltový rozstřel.

Stejně jako při „desítkách“ půjde o hodně. Budeme losovat o 300 cen, včetně podepsaných repre dresů, sázkařských bonusů nebo náloží volných zatočení!

Neváhej a naskoč do prvního poločasu. Začínáme již v pátek 11. června. Teď hraješ ty!

Kompletní pravidla soutěže nalezneš zde.