FORTUNA

Android aplikace

Novinka

Korejská jízda o 2 000 000 Kč!

Korejská jízda o 2 000 000 Kč!

Připravili jsme si pro vás další skvělou Hru o bank, tentokrát s nádechem exotiky východní Asie! Od čtvrtka 8. února do neděle 25. února 2018 v ní můžete hrát o krásnou výhru 2 000 000 Kč.

Všem vítězům navíc garantujeme minimální podíl na banku 500 Kč!

Chcete se zapojit do hry? Vsaďte si ve čtvrtek 8. února 2018 libovolný předzápasový tiket v hodnotě alespoň 100 Kč. Neztrácejte čas a využijte tuto šanci. Je to opravdu snadné!

Jak se zúčastnit?

Stačí si každý den v době konání soutěže vsadit libovolný předzápasový tiket alespoň za 100 Kč a podíl z banku je Váš! Do soutěže se přidáte jednoduše tím, že v první den soutěže, tj. 8. února 2018, vsadíte libovolný výše uvedený tiket.

Pro přehlednost máte k dispozici jednoduchou indikaci* Vaší účasti v soutěží, a to vpravo na horní žluté liště naší webové stránky. Okamžitě po přihlášení tak víte, zda máte kvalifikační tiket již vsazený, kolik dní zbývá do konce soutěže a kolik hráčů o bank aktuálně bojuje. Pro zobrazení detailu stačí na indikaci najet kurzorem myši (bude k dispozici od startu soutěže).

Tikety do soutěže si můžete vsadit libovolně na pobočce, webu, mobilu či tabletu, kam si určitě stáhněte naši nejnovější aplikaci plnou řady nových funkcí s jednoduchým ovládáním.

Chcete si vsadit a nemáte účet? Zaregistrujte se a získejte nyní bonus pro nové hráče až 3 000 Kč!

Kompletní pravidla soutěže najdete zde.