FORTUNA

Android aplikace

Online podpora! Začni chatovat
Máte zprávu! Začni chatovat
Mistrovské navýšení

Mistrovské navýšení

Vsaď si u Fortuny a užij si světový šampionát na 130 procent!

Čtyři a půl roku čekání je konečně pryč. Obrovský fotbalový turnaj se vrací na scénu! Netradičně v zimním termínu, ale s klasickou náloží hvězd. Takový je letošní fotbalový svátek. Ikony Cristiano Ronaldo a Lionel Messi nejspíš vyběhnou na trávník světového šampionátu naposledy, takže o úžasné příběhy nebude nouze. A takovou slávu můžeš u Fortuny hltat spolu s Mistrovským navýšením!

Na dobu, kdy se ve tvém obýváku nejspíš nebude pouštět nic jiného než bitvy nejlepších fotbalistů planety, jsme ti připravili vymazlenou nabídku. Tvé výhry zvýšíme o 30 procent!

Funguje to jednoduše. Akce probíhá od 20. 11. do 18. 12. 2022, termín najdeš i v našem kalendáři. V této době si vsaď maximálně za 500 Kč tiket AKO s aspoň čtyřmi příležitostmi a minimálním kurzem 1.4. Po splnění všech podmínek si můžeš na svůj tiket přidat z naší kurzové nabídky 30% Mistrovské navýšení!

A teď ještě jedna fantastická zpráva. Promoakci můžeš využít každý den!

Tak už na nic nečekej! Najdi si čtyři příležitosti, naláduj s nimi svůj tiket a získej díky Mistrovskýmu navýšením o 30 % nabušenější výhru. V naší kurzové nabídce si rozhodně vybereš!

Vsaď si u Fortuny a zažij exkluzivní Katarskou jízdu plnou nejvymazlenějších promoakcí, které jinde nenajdeš. Hodně štěstí!

Kompletní pravidla najdeš TADY.