FORTUNA

Android aplikace

Nadpozemská zábava

Nadpozemská zábava

Vyhrajte každých pár minut až pět milionů korun!

Kdo by se nechtěl dotknout nebe? S Fortunou teď zamíříte ještě výš. Přichystali jsme pro vás skvostnou novinku, představujeme naše online loterie! Zkuste je a vydejte se do galaxie okamžitých výher. Hrát můžete už za 20 korun.

Chcete si užít nadpozemskou zábavu a vyhrát každých pár minut až pět milionů korun? Klikněte do sekce Loterie a vyrazte na svůj první kosmický trip!

Ještě než odstartujete, požádáme vás o maličkost. Abyste mohli hrát nové online loterie od Fortuny, je potřeba si pro ně nastavit uživatelské limity. Zvládnete to zde. 

Nastaveno? Váš první výlet do galaxie okamžitých výher může začít!

Co na vás čeká?

Tři planety s jedinečnými online loteriemi. Zakotvit na nich můžete kdykoliv. Bavte se po celý den a to na mobilu, tabletu i počítači. Zahrajete si už za 20 korun. Samozřejmě čím víc vsadíte, tím víc peněz vyhráváte.

Navštivte třeba zlatou Lucky Six. Každé 3,5 minuty tam hrajeme loterii o pět milionů korun. Jak to funguje? Losujeme 35 ze 48 čísel a vaším cílem je trefit šest z nich. A čím dřív se vám to povede, tím víc vyhrajete.

Zastavit se můžete, a jednoznačně to doporučujeme, také na rudé Next 6. Na ní se losuje každých 12 sekund jedno číslo. Trefte dvě za sebou a získejte až 850násobek svého vkladu.


Trojici planet uzavírá modrá Lucky X s náramně pestrou nabídkou her.


Každé čtyři minuty tam losujeme o pět milionů korun. O tom, jak loterie probíhá, rozhodujete především vy! Zvolit si totiž můžete z 12 možností, a určit tak pravidla hry. 

Kam povede váš první kosmický trip? Ať si vyberete kteroukoliv z planet, nešlápnete vedle. Přejeme hodně štěstí ve hře a parádní zážitky.

Hraj loterie!