FORTUNA

Android aplikace

NHL je zpátky!

NHL je zpátky!

NHL je zpátky! Užijte si hokejové žně a skliďte o 30 % vyšší výhry

Jindy touhle dobou potí krev na suchu. Dřou s činkami, běhají. Tentokrát se David Pastrňák, Connor McDavid nebo Alex Ovečkin prohání na ledě! V zámoří se hraje letní hokej. Přáteláky nečekejte, vždyť v sázce je slavný Stanley Cup. Kdo ho vyhraje? Vsaďte si na NHL s až 30% kurzovým zvýhodněním.

24 klubů, jeden cíl.

Stříbrný pohár přitahuje hokejisty až magnetickou silou. A napínavé boje jistojistě přikovají k obrazovkám a displejům miliony fanoušků. Streamy ze všech zápasů pro vás máme i my na FORTUNA TV.

V Torontu a Edmontonu se bude hrát několikrát denně. Čekají na vás nefalšované hokejové žně a snad také gólové hody. Buďte u toho s námi.

Chcete si užít návrat NHL naplno? Máme pro vás hned dvě náramné nabídky! Vyšperkujte si díky nim tikety a radujte se z vyšších výher.

Mimořádně lákavé jsou nové Happy Hours, při nichž si můžete zvednout kurzy o rovných 30 procent. Běží každý den mezi 16. až 18. hodinou a jsou zaměřené na tolik oblíbené akovky.

Kurzy o celých 30 procent vám během Happy Hours vylepšíme na akovkách s nejméně šesti předzápasovými tipy, každým s kurzem 1,3 a vyšším.

Stačí si jen na tiket přidat NHL bonus 30 % a vsadit si alespoň za 50 Kč. Bonus najdete jako tradičně v levé liště. Každý den si takhle můžete vyladit „plachty“ za celkem 2500 Kč.

Míváte kolem čtvrté v práci rušno a od pěti hráváte s přáteli fotbálek? Jasně, Happy Hours se nemusí hodit každému. Myslíme na všechny a máme pro vás další fajnovou akci.

Po celý den můžete na akovky využít NHL bonus 15 %. Vyberte si nejméně tři předzápasové tipy, každý s kurzem 1,3 a vyšším, a je váš. Bonus si klasicky přidejte na tiket z levé lišty a vsaďte si alespoň za 50 Kč.

I v tomto případě platí denní limit 2500 Kč na zvýhodněné „plachty“.

Ještě nám zbývá připomenout jedno pravidlo, bez něhož by naše NHL bonusy postrádaly své kouzlo.

Jako vždy tikety s vylepšeným kurzem předem nevyplácíme, nechte všechny sázkové příležitosti doběhnout a užijte si adrenalin až do závěrečné sirény nebo třeba vstřelené branky.

Přejeme spoustu zábavy při sledování letního hokeje. Ukažte své sázkařské mistrovství a slavte vyšší výhry!

Zápasy NHL si vsadíte zde.