FORTUNA

Android aplikace

ODMĚNA KAŽDÝ DEN

ODMĚNA KAŽDÝ DEN

Získejte odměnu každý den! Tady je váš promokód

Víte, co je lepší než jeden den s novou odměnou v kapse? 10 takových dnů. A pěkně v řadě za sebou! Čeká na vás parádní jízda, připoutejte se ke svým displejům!

Každý den od 6. do 15. dubna můžete mezi 13. až 17. hodinou získat jednu z kvarteta odměn. Jdete do toho? Tak čtěte dál a dozvíte se, jak akce Odměna každý den funguje.

Postup je jednoduchý. Ve správný čas (od 13:00 do 16:59) si vložte na hráčské konto aspoň 500 Kč a zadejte přitom promokód mojeodmena.

Kam s ním? Promokód napište sem:

Štědrá paní Fortuna vám bleskurychle vylosuje jednu z těchto odměn:

100 Kč na ruku, tedy okamžitě připsané peníze na vaše hráčské konto.


100% kurzové navýšení na AKO tiket s aspoň 4 předzápasovými tipy, každým s kurzem 1,5 a víc a vkladem nejvýš 200 Kč. Bonus se automaticky přidá na první akovku, co splní podmínky.


Bonusových 100 Kč, které vám připíšeme na hráčské konto hned poté, co si vsadíte akovky s kurzem aspoň 1,6 celkem za 500 Kč.


50% kurzové navýšení na AKO tiket s aspoň 4 předzápasovými tipy, každým s kurzem 1,5 a víc a vkladem nejvýš 200 Kč. Bonus se automaticky přidá na první akovku, co splní podmínky.


Odměnu najdete ve svém hráčském účtu v sekci Bonusy a bude třeba ji do 24 hodin přijmout. Kurzová navýšení nelze vzájemně kombinovat a stejně tak nebude možné kombinovat bonusových 100 Kč s obdobnými sázkařskými bonusy. Nová odměna se v takových případech zařadí do fronty, kde na vás bude čekat po dobu své platnosti.

Přejeme plno báječných zážitků a náramné výhry!

Kompletní pravidla najdete zde.