FORTUNA

Android aplikace

Okořeňte si bohaté fotbalové menu

Okořeňte si bohaté fotbalové menu

Fotbaloví fanoušci, na tenhle týden si nic nedomlouvejte! Čeká vás totiž taková záplava fotbalové parády, že na ostatní věci nebudete mít čas. Počítejte s námi – už v pátek budeme znát vítěze Evropské ligy. Finišuje i Liga mistrů. O tom, kdo „ušatý pohár“ zvedne nad hlavu rozhodne v neděli.  Zároveň probíhají i předkola evropských pohárových soutěží na další sezonu, kam se brzo zapojí i české celky.  A do toho dorazí to, na co čeká každý pravověrný fanoušek českého fotbalu: start nového ročníku FORTUNA:LIGY a FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

Milovníky hry s kulatým nesmyslem čeká v následujících týdnech opravdu výživné menu, a to nejen díky návratu dvou nejvyšších českých fotbalových soutěží.   A my chceme, aby jste je měli ještě šťavnatější. Namixovali jsme do něj koření v podobě dvou bonusů, které razantně navýší vaší potenciální výhru. Každý den od 16:00 do 18:00 můžete využít naši Happy Hours. Stačí si jen na vaši akovku přidat bonus 30 % a vsadit si aspoň za 50 Kč.  Na tiketu musí být nejméně šest předzápasových sázek s minimálním kurzem 1,3. Bonus hledejte na klasickém místě – v levé liště v sekci „Happy Hours“ a každý den jej můžete využít na tikety v souhrnné hodnotě 2 500 Kč.

Nestíháte si vsadit mezi čtvrtou a šestou odpoledne? To nás mrzí, ale nezoufejte, i pro vás máme řešení, jak si přihrát pěkné navýšení výhry.  V jakýkoliv čas si na svoji akovku zvolte tři předzápasové tipy, každý s kurzem 1,3 a vyšším, a přidejte si „Bonus 15 %“.  Asi nemusíme připomínat, kde jej najdete, ale pro pořádek – levá lišta a sekce „Bonusové kurzy“.

I tady platí, že každá akovka musí být vsazena alespoň za 50 Kč a denně si můžete „okořenit“ tikety v maximální hodnotě 2 500 Kč.

Na závěr musíme připomenout jedno pravidlo, které se k bonusům váže.

Jako vždy tikety s vylepšeným kurzem předem nevyplácíme, nechte všechny sázkové příležitosti doběhnout a užijte si adrenalin až do samého konce posledního zápasu na tiketu.

Ať už naše kurzové zvýhodnění využijete na vrchol Ligy mistrů, boje vašeho oblíbeného fotbalového klubu ve F:L anebo na úplně jiný fotbal, přejeme vám spousty zábavy a ať „se zelená“!