FORTUNA

Android aplikace

Otevřené pobočky

Otevřené pobočky

Větší část poboček stále otevřena!

V této turbulentní době se nás často ptáte, jak je to s našimi kamennými pobočkami. Máme pro vás dobrou zprávu. Více než polovina našich poboček je aktuálně stále otevřena a plně připravena nabídnout Vám servis, na který jste zvyklí.

Bohužel situace okolo uzavírání restauračních zařízeních dle nařízení vlády způsobila, že pobočky naší sázkové kanceláře, které se nacházejí v barech a hospodách, budou též nedostupné.

Protože se situace může měnit, připravili jsme pro vás denně aktualizovanou mapu aktuálně otevřených poboček, tak abyste kdykoliv byli plně informovaní, kde naše služby můžete využít. Najdete ji zde.

U našich online službeb se samozřejmě nic nemění. Vsadit si, vložit peníze anebo vybrat výhru převodem na bankovní účet můžete i nadále skrz mobilní aplikaci nebo web tak, jak jste zvyklí.

Pro nové klienty je stále spuštěna online registrace zde. Tu už nemusíte dokončit pouze návštěvou poboček, ale i díky ověření přes bankovní účet. Tato služba je aktuálně dostupná pro klienty České spořitelny, ČSOB, Komerční banky, Air Banky, Monety, Poštovní spořitelny a Equa Bank.