FORTUNA

Android aplikace

Online podpora! Začni chatovat
Máte zprávu! Začni chatovat
Vykopej si odměny

Vykopej si odměny

Přijď si k Fortuně dennodenně kopnout pět penalt a získej věrnostní body!

Katarská jízda nadále pokračuje a my pro tebe máme další fantastickou akci. Jen si to zkus představit. Bereš si míč do ruky a míříš do pokutového území, kde už na tebe čeká brankář. Rozbíháš se a zraky milionů fanoušků se upírají jen na tebe. Proměníš penaltu? Vystřelíš svému týmu důležitou trefu? Tlak je veliký, protože se toho dá i dost ztratit…

Ve Fortuně jsme z podobné události vytvořili ještě úžasnější zážitek, díky kterému můžeš jen získat!

V období od 18. 11. do 18. 12. 2022 rozdáváme dennodenně pět penaltových pokusů do naší exkluzivní hry! A to za pouhé přihlášení k účtu u Fortuny. Každý den se tak můžeš stát exekutorem pokutových kopů, vstřelit krásné branky a připsat si odměny v podobě věrnostních bodů! Kolik jich můžeš získat?

Za jeden gól z penalt – 100 věrnostních bodů
Za dva góly z penalt – 200 věrnostních bodů
Za tři góly z penalt – 300 věrnostních bodů
Za čtyři góly z penalt – 400 věrnostních bodů
Za pět gólů z penalt – 500 věrnostních bodů

Věrnostními body můžeš třeba zaplatit svůj vklad na tiketu. Důležitou podmínkou je, že odměna, kterou si proti brankáři vystřílíš, se ti připíše pouze v případě, když ve hře kopneš všech pět penalt. Tedy, že je daný den nutné využít všech pokusů, aby se ti věrnostní body připsaly.

A je jen na tobě, jestli pentli kopneš dloubáčkem doprostřed brány, po zemi k tyči nebo nekompromisně do vinglu. Najdi si svůj oblíbený styl a každý den přijď zkusit své štěstí ve střelbě na gólmana!

Mrkni se i na další promoakce, které pro tebe máme, a vsaď si u Fortuny. Hodně štěstí!

Přihlas se a získej svých pět penalt!

Penaltové hra jsou tu pro všechny hráče, kteří mají účet u Fortuny. Před kopáním se tak musíš nejdřív přihlásit. Jestli u nás ještě účet nemáš, není to žádný problém! Stačí se v několika jednoduchých krocích zaregistrovat.

Hodně štěstí!

Kompletní pravidla najdeš TADY.