FORTUNA

Android aplikace

Online podpora! mobile.chat.instruction
Máte zprávu! mobile.chat.instruction
Online podpora! mobile.chat.instruction
Máte zprávu! mobile.chat.instruction
POHÁROVÁ EVROPA DÁVÁ VÍC!

POHÁROVÁ EVROPA DÁVÁ VÍC!

Vychutnej si evropské poháry a vylepši si denně tikety za 1 000 Kč!

Už si broukáš hymnu Ligy mistrů? Je to tady, pohárová Evropa se vrací v plné parádě! Začínají základní skupiny hned tří milionářských soutěží a my ti fotbalové hody okořeníme 25 % kurzovým navýšením.

Každý den od 14. do 30. září si můžeš vyladit akovky celkem za 1 000 Kč! Od půlnoci do půlnoci, tentokrát si Happy Hours hlídat nemusíš a smíš sázet kdykoliv.

Jak to funguje?

Jednoduše si vyber z předzápasové nabídky aspoň pět příležitostí, každou s kurzem 1.3 a vyšším. Co třeba pohárové mače českých klubů? Je to na tobě, klidně zalov i mimo zelené trávníky.

A dál? jako třešinku navrch přihoď na tiket kurzové navýšení POHÁROVÁ EVROPA 25 %. Už na tebe čeká na svém místě v sekci Bonusové kurzy.

Jedním klikem se celkový kurz na tvé plachtě zvedne o rovnou čtvrtinu! Bude to pohled, co se neomrzí, tomu věř. Celkem si budeš moct do konce září vylepšit tikety za 17 000 Kč!

Na závěr jen připomeneme jedno železné pravidlo. Tradičně platí, že zvýhodněné tikety předem nevyplácíme. Užij si (nejen) fotbalové bitvy až do finiše a nech všechny příležitosti doběhnout.

To je všechno, hodně štěstí! Už si před očima skládáš plachty? Teď hraješ ty!

Kompletní pravidla soutěže nalezneš tady.