FORTUNA

Android aplikace

Online podpora! Začni chatovat
Máte zprávu! Začni chatovat
Online podpora! Začni chatovat
Máte zprávu! Začni chatovat
Přihraj:Král asistencí

Přihraj:Král asistencí

Kdo bude třetím Přihraj:Králem asistencí letošní sezóny?

Po reprezentační pauze se vrací FORTUNA:LIGA, která pokračuje o víkendu 11. kolem. A čeká nás také boj o dalšího Přihraj:Krále asistencí. Kdo naváže na Juraje Chvátala z Olomouce a Adama Vlkanovu z Hradce Králové, jenž ovládl soutěž po desátém kole letošního ročníku?

O co jde?

Ve spolupráci s LFA připravujeme už třetím rokem jedinečnou soutěž s názvem Přihraj:Král asistencí a oceňujeme tak nejlepšího nahrávače uplynulých pěti kol. Pořadí se vyhodnocuje po každém pátém kole základní části a vítězem se stává vždy ten, který má nejvíce gólových asistencí za dané období. Pokud mají dva a více hráčů shodných počet asistencí, rozhodují další parametry jako počet přihrávek do gólové šance, počet přihrávek do pokutového území či celkový počet přihrávek.

Vítěz obdrží kromě trofeje speciální dres, v němž odehraje následujících pět zápasů. Na konci ročníku pak všech šest vítězů věnuje svůj dres s podpisem do akce a výtěžek poputuje na Nadační fond Zelený život.

Fortuna u toho znovu nebude chybět a ty si můžeš vsadit na svého favorita. Těmi největšími jsou podle našich bookmakerů sparťané Bořek Dočkal a Adam Hložek, a také Nicolae Stanciu ze Slavie, který v loňské sezóně získal speciální dres hned dvakrát. Na každého z elitních nahrávačů pražských S si můžeš vsadit v kurzu 8. Vložíš důvěru do někoho z nich, nebo vybereš jiného hráče, který podle tebe zazáří?

Čekají nás další parádní zápasy, tak u toho buď s Fortunou, zapoj se do hry a vsaď si!