FORTUNA

Android aplikace

Tenisová mánie!

Tenisová mánie!

Vyšší výhry o 25 %! Sázejte LIVE a užijte si tenisové grandslamy naplno

Chyběl vám světový tenis? Teď si užijete strhujících bitev na kurtech dosyta! Během pěti týdnů nás čekají hned dva grandslamové turnaje. Stovky zápasů mezi nejlepšími hráči a hráčkami planety v New Yorku a Paříži, hotová Tenisová mánie.

Na programu jsou US Open a Roland Garros. Aby byl váš zážitek z obou velkolepých akcí dokonalý, máme pro vás náramnou nabídku. Vyhrávejte až o 25 % víc za LIVE tikety!

Tenisové grandslamy, to jsou ráje pro všechny sázkaře a pro příznivce LIVE sázek obzvlášť. Vždyť do prvního kola dvouhry zasáhne 64 mužů a 64 žen. Znamená to jediné - pořádnou porci kurzů a prvotřídních šancí poskládat krásnou LIVE akovku.

Díky Tenisové mánii si můžete výsledný kurz vyladit až o 25 procent. Vyšší výhry až o čtvrtinu? Ano, přesně tak. Pojďme se podívat, jak to celé funguje.

Když se budete držet při zemi a přidáte si na LIVE akovku tři tipy, každý s kurzem 1,3 a více, odemknete si 15% kurzové zvýhodnění. Najdete ho v levé liště pod názvem „Tenisová mánie 15 %“.

Jednoduše si ho přidejte na tiket. Nebo přihoďte ještě jednu sázkovou příležitost s minimálním kurzem 1,3 a můžete sáhnout po ještě lepším bonusu. Tím je „Tenisová mánie 20 %“ a opět na vás čeká v liště nalevo.

Přihodíte si ji na tiket, nebo najdete ještě jeden tip s kurzem aspoň 1,3? Za pět takových na jedné LIVE akovce vás totiž odměníme 25% kurzovým zvýhodněním. Čeká na vás coby "Tenisová mánie 25 %" zase nalevo, stačí dva kliky a je na tiketu.

Za kolik si vsadíte, je jen a pouze na vás. Na Tenisovou mánii se nevztahují žádné limity.

Na závěr jen drobná připomínka, jako vždy platí pravidlo, že zvýhodněné tikety předem nevyplácí. Tenisová mánie by pak ztratila své kouzlo a vy byste se připravili o napětí a adrenalin.

A ty k zápolení na kurtech patří jako pohár Mušketýrů k Rafaelu Nadalovi. Užijte si oba grandslamy naplno a bavte se LIVE sázkami. Přejeme spoustu zábavy a luxusní výhry.