FORTUNA

Android aplikace

Tiket týdne

Tiket týdne

Tikety týdne: „kurz pod 2 mi na tiket nesmí!“

Kurzy dané na sázkové příležitosti naznačují, jak velká pravděpodobnost je, že se daná situace stane. Čím nižší kurz, tím vyšší šance – ale to vám nemusíme psát, to každý z vás ví.

Hodně sázkařů má svoje „hranice nejnižšího kurzu“, který je ochoten na tiket umístit. Expert Roman Kovařík mluví o hranici 1,5. Ale jsou borci, kteří tuhle laťku mají posazenou ještě výše a věří, že záleží ne na výši kurzu, ale na tom, jaké příležitosti na tiket umístíte.

Viz třeba naše první dnešní ukázka – tři zápasy a celkový kurz 21,75, ne to skutečně ze tří „jistotek“ v kurzu 1,3 nepostavíte. Sázkař si vybral tři fotbalové zápasy a věřil, že už v poločase padnou dvě branky. Braga – Tondela: splněno ve 40. minutě. Huesca – Granada: splněno v 31. minutě (a to ještě domácí Mir nedal penaltu). Astra-Dinamo Bukurešt: splněno ve 41. minutě. Hotovo dvacet – a výhra přes 100 tisíc byla doma. Na vysoké kurzy je úplně skvělá NHL. Velice vyrovnaná soutěž, kde může každý porazit každého.

K celkovému kurzu skoro 50 tak stačily čtyři zápasy. Edmonton rozsekal Calgary 7:1, Carolina Tampu Bay 4:0 – z tohoto pohledu byly tak vysoké kurzy luxusním dárkem. A přestože další dva zápasy byly gólově vyrovnanější, vyšel tiket s celkovou výhrou 147 660 Kč docela snadno.

Tuhle pecku už jste možná viděli, ale pojďme si ji připomenout. Šest střelců – jednou v akovce a jednou v kombíku. A kumulovaná výhra? Přes 2 200 000 Kč! Parádní trefa.