FORTUNA

Android aplikace

Videonávod Loterie

Videonávod Loterie

VIDEONÁVODY: Podívejte se, jak hrát naše online loterie

Obrázek mnohdy řekne víc než tisíc slov. A video vyváží klidně milion vět. Podívejte se, jak se hrají online loterie v naší galaxii okamžitých výher.

Jak hrát Lucky Six online?

Vsaďte šest čísel, trefte je všechny a vyhrajte až 5 milionů korun!

Jak si vsadit tiket:

Nezapomeňte, že na zlaté planetě Lucky Six si můžete vsadit také Systém tikety, a razantně tak zvýšit pravděpodobnost výhry.

Jak si vsadit Systém? Vyberte si 7 až 10 čísel, a vsaďte si tak až 210 kombinací šesti čísel najednou. Budete mít více želízek v ohni a podstatně vyšší šanci vyhrát.

Jak si vsadit tiket Systém 8/6:

Jste ve hře! Počkejte si na začátek kola a sledujte slosování. Když bude některá s vámi vsazených kombinací v 35 vylosovaných číslech, vyhráváte. Každá se vyhodnocuje zvlášť, vyhrát tak může všech 28 kombinací.

Detaily o dalších Systémech nadejte v sekci Jak hrát. Na zlaté planetě Lucky Six pro vás máme i Speciální sázky, přečtěte si o nich zde.

Jak hrát online loterii Lucky X?

Vsaďte jedno až deset čísel, a zvolte tak typ hry. Trefte včas všechny vsazená čísla a vyhrajte až 5 milionů korun.

Jak si vsadit tiket pro hru 1 z prvních 9:

Jste ve hře! Počkejte si na začátek kola a sledujte slosování. Když padne vaše číslo mezi prvními devíti, vyhráváte. Pořadí vámi uhodnutého čísla rozhoduje o výši vaší výhry.

Dokdy musí padnout vsazená čísla v dalších typech hry, abyste vyhráli, najdete v tabulkách v Nápovědě.

Také modrá planeta Lucky X pro vás má Speciální sázky. Vydejte se do sekce Jak hrát, kde se o nich dozvíte více.

Jak hrát online loterii Next 6?

Loterie nabízí šest různých her. Zahrajte si například “Další číslo.“ Trefte, jaké číslo bude vylosováno jako další. Tipovat můžete i během probíhajícího kola, každých 12 sekund jste ve hře.

Jak si vsadit tiket pro hru Další číslo:

Jste ve hře! Když jako další padne vaše vsazené číslo, vyhráli jste. Pořadí vámi uhodnutého čísla v rámci daného kola rozhoduje o výši vaší výhry. Info o tom, jak se hraje dalších pět her na rudé planetě Next 6, najdete v sekci Jak hrát.

Hraj loterie!