FORTUNA

Android aplikace

Online podpora! Začni chatovat
Máte zprávu! Začni chatovat
Vše o šampionát v Kataru

Vše o šampionát v Kataru

Kompletní přehled všeho, co jsme pro tebe připravili, najdeš tady!

Promoakce

Během Katarské jízdy si užiješ ty nejlepší promoakce! Získáš během nich úžasné bonusy. S Mistrovským navýšením si připíšeš o 30 % vyšší výhry, připravili jsme i Maraton o 3 miliony a díky Penaltám si můžeš každý den vykopat odměnu!

Jak si vsadit

Chceš si po delší době vsadit, když se během fotbalového šampionátu zase vyrojilo obrovské množství fantastických kurzových nabídek? A potřebuješ si osvěžit, jak na to? Žádný problém, máme pro tebe přehledný popis, jak si vsadit. Jestli třeba hledáš jen inspiraci, na co si vsadit, rozhodně mrkni na analýzy našich expertů!

Bet Club

Pro naprosté nováčky, kteří chtějí začít se sázením od prvopočátků, je tedy Bet! Tenhle chlapík založil Bet Club. Naleje do tebe všechny rady o sázení, které potřebuješ. A hlavně ti objasní, jak se jím bavit!

Slovník sázkaře

Slovník jsme pro tebe aktualizovali. Najdeš v něm všechny důležité informace o sázkách, tiketech nebo i o tom, jak se ti vyplatí výhra. Chceš přesně vědět co je třeba sázka FALC? A jak funguje MALÁ DOMŮ? Pak si pročti náš Slovník sázkaře!

Informace o šampionátu

Kdo s kým hraje, jaké jsou termíny základních skupin a play-off, kde všude se zápasy odehrají… K tomu i historie a zajímavosti o reprezentacích, které v Kataru bojují o titul pro mistry světa. Vše zjistíš díky obsáhlému článku o fotbalovém šampionátu.

Duel bez gólů

Máme pro tebe i speciální vychytávku. Když si během turnaje vsadíš v utkání na střelce a zápas skončí 0:0, vrátíme ti na takovou sázku vklad!

Vsaď si!