Android aplikace

Online podpora! Začni chatovat
Máš zprávu! Začni chatovat

Chelsea – Tottenham: Gól v obou poločasech: ANO

Chelsea si v týdnu předehrávala 24. kolo na půdě Brightonu, ale pouze remizovala 1:1, a nevyhrála tak už čtvrté ligové střetnutí v řadě. Svěřenci Thomase Tuchela mohou nejspíš na zisk ligového titulu zapomenout, neboť jejich krize už se táhne v podstatě od začátku prosince a daří se jim pouze v pohárech. Městské derby s Tottenhamem, který vede bývalý trenér Chelsea Antonio Conte si ovšem žádá pozornost. Blues budou věřit v prodloužení nedávné vzájemné bilance, kdy proti Spurs vyhráli pět z minulých šesti ligových duelů, přičemž pětkrát udrželi čisté konto. Se svým konkurentem si poradili i před pár dny v ligovém poháru (1:0 a 2:0) a doma s ním dokonce v PL prohráli v minulých 31 případech jen jednou! Paradoxně se to přihodilo v roce v dubnu 2018, kdy Chelsea vedl právě Conte. Ten nicméně Tottenham od svého příchodu výrazně pozvedl, což se potvrdilo i ve středeční dohrávce na půdě Leicesteru, kde Spurs vyhráli 3:2. Měli samozřejmě velké štěstí, když ještě v 94. minutě prohrávali 1:2, ale to k tomu patří. Conte na své bývalé kluby umí, má o motivaci víc, a tentokrát by to mohl vzhledem k psychickému rozpoložení obou celků potvrdit. Šanci na úspěch má ale i sázka na to, že v obou poločasech padne minimálně jeden gól. Chelsea i Tottenham mají totiž svou střeleckou bilanci v obou poločasech zcela vyrovnanou – Chelsea dala v prvních i druhých částech hry letos shodně 23 branek, zatímco Tottenham 13.