Android aplikace

Online podpora! Začni chatovat
Máš zprávu! Začni chatovat

FC Sevilla – Villarreal: 1

V týdnu se ve Španělsku hrálo 1. kolo národního poháru. Villarreal si na úvod Copa del Rey zastřílel na půdě amatérské Victorie (8:0), zatímco Sevilla přetlačila v andaluském derby Córdobu (4. liga) 1:0 až po prodloužení. V ligové soutěži jsou na tom ale Sevillští lépe než Villarreal. Družina trenéra Julena Lopeteguiho je s 28 body čtvrtá, zatímco šestnáctibodovým hostům patří až dvanáctá pozice. Není divu, jelikož Villarreal vyhrál od začátku ligové sezony jen tři utkání (3-7-4) a venku dokonce žádné (0-5-2). I proto je Sevilla favoritem tohoto duelu. Rojiblancos sice před týdnem smolně prohráli na půdě lídra tabulky Realu Madrid (Benzema dokonal obrat na 2:1 tři minuty před koncem), ale na vlastním stadionu ještě v tomto ročníku přemožitele nenašli (5-1-0). Ve střetnutí dvou španělských zástupců v Lize mistrů věřím více domácím. Jednička.