Android aplikace

Online podpora! Začni chatovat
Máš zprávu! Začni chatovat

Hoffenheim – Brémy: Více než 1.5 gólu ve 2. poločase

Hoffenheim naposledy remizoval 1:1 s Herthou BSC a podruhé za sebou si rozdělil body se soupeřem, přesto může být se vstupem do sezony spokojený, po osmi kolech (4-2-2) se drží na pohárových příčkách a pouze tři body ztrácí na vedoucí duo Union Berlín - Freiburg. Koncernový celek se i pod vedením trenéra Andrého Breitenreitera spoléhá na domácí prostředí, kde v probíhajícím ročníku nenašel přemožitele (3-1-0), nutno však poznamenat, že z horní poloviny tabulky zde přivítal jenom Freiburg (0:0). Dalším takovým soupeřem bude Werder Brémy, který má za sebou mimořádně vydařené utkání s Borussií Mönchengladbach, nad níž po úvodní čtvrthodině vedl již o tři góly, do přestávky udeřil ještě jednou a nakonec zvítězil 5:1 – nejvyšší bundesligová výhra severoněmeckého klubu od června 2020 (6:1 proti 1. FC Köln). Sebevědomí hostujícího mužstva podpoří také venkovní neporazitelnost (2-2-0), ve všech čtyřech uvedených duelech se přitom rozhodovalo v závěrečných deseti minutách. Sázka na více branek po změně stran se proto nabízí.