Android aplikace

Online podpora! Začni chatovat
Máš zprávu! Začni chatovat

Inter Milano - Torino: 1. poločas :1

Inter nevyhrál dva zápasy v řadě a už se hovoří o krizi. Mluví o ní i Antonio Conte, který prohlásil, že ví, jak situaci řešit a probere to s vedením. Zklamáním je zejména angažmá záložníka Eriksena, od kterého se čekalo více. Inter ovšem doma zabrat umí a je nejlepší z hlediska prvních poločasů, po kterých zde vedl už v deseti případech (nikdo to nedokázal letos častěji). Inter doma vedl po prvních 45 minutách i v posledních třech zápasech (1 výhra, 1 remíza, 1 prohra). S Turínem už to vypadalo zle. V poločase domácích zápasu s Bresciou prohrával 0:1 a zdálo se, že to hlouběji už padnout nemůže. A taky zřejmě ne. Turín třemi góly ve druhém poločase utkání otočil a odrazil se směrem k záchraně. Po třech prohrách v řadě Belotti a spol. konečně zabrali a vůbec poprvé v tomto kalendářním roce dali v jednom zápase tři góly. Mimochodem, nejlepší střelec týmu Andrea Belotti se trefil v každém z předchozích pěti zápasů. Faktem nicméně zůstává, že Turín venku prohrál šest zápasů v řadě, ve kterých třikrát inkasoval přesně čtyři branky. Pozitivně pro něj neskončilo ani první letošní vzájemné měření sil (0:3).