FORTUNA

Android aplikace

Mallorca - Real Sociedad: Počet gólů v zápasu: Méně než 2

Mallorčané v sobotu sahali po třetí domácí remíze v řadě (Real Madrid 1:1, Sevilla 0:0), ale proti Villarrealu přišli o bod ve čtvrté nastavené minutě, kdy o vítězství hostů rozhodl po krásné kombinaci Ayoze Pérez. Domácím už v závěru došly síly, jelikož od 69. minuty hráli bez vyloučeného Toniho Lata (jenž tedy bude proti Realu Sociedad chybět). Ostrované jsou tak po pěti zápasech dvanáctí s bilancí 1-2-2 a záporným skóre 3:4.

Real Sociedad je na tom ale překvapivě ještě hůř. Šestý celek minulé sezony a účastník Evropské ligy vyhrál rovněž jen jeden duel (1-1-3) při ještě horším souhrnném skóre 3:6. V sobotu fotbalisté ze San Sebastianu ve druhém zápase po sobě ani nevstřelili gól (Real Madrid 0:2, předtím Getafe 0:0).

Na co vsadit: 💰

Ani jeden ze soupeřů není v dobré pohodě. V pěti utkáních oba týmy vstřelily jen tři branky a i jejich vzájemná střetnutí bývají gólově chudá. Pouze v jednom z posledních šesti případů se stalo, že padly více než dva góly. Stejným směrem by se tak sázka mohla ubírat i tentokrát.