FORTUNA

Android aplikace

Menšík J. - Quinn E.: Menšík J. hcp -2,5 gemu

Osmnáctý hráč světa Jakub Menšík si během své životní sezony prochází slabším obdobím. Sice se na největších turnajích vyhýbá tomu, aby vypadával ve svých prvních zápasech, ale vyhrát na jednom turnaji alespoň dvě utkání se mu podařilo od poloviny května pouze ve Wimbledonu, kde skončil ve třetím kole. Na poslední akci, kterou bylo Masters v Torontu, zvládl vstup do turnaje s přehledem a Tristana Boyera porazil dvakrát 6:4, jenže hned v dalším utkání ztroskotal na raketě Alejandra Davidoviche Fokiny.

V Cincinnati doufá v trochu lepší příběh, ostatně jakožto vítěz Masters v Miami už potřebuje nějaký solidnější výsledek. Turnaj rozehraje soubojem s domácím Ethanem Quinnem, kterého letos už jednou porazil, a to na antuce v Madridu 7:6, 6:1.

Jednadvacetiletý Quinn se letos prodral do elitní světové stovky a nyní se usilovně snaží o nabrání bodového polštáře. To ale není snadné, na turnajích sice zvládá zápasy prvního kola, ale hned ve druhém kole se z hlavních soutěží po porážkách pakuje. V Cincinnati zahájil výhrou proti Miomirovi Kecmanovičovi.

💰 Na co vsadit:

Jakub Menšík první zápasy na turnajích umí, v tom je velmi konstantní. Stejně tak zvládne i souboj s Ethanem Quinnem, kterého porazí v mírném handicapu.

👇 Doporučení:

7/10


Probí­há odesí­lání­ tiketu...