Android aplikace

Online podpora! Začni chatovat
Máš zprávu! Začni chatovat

Norsko - Rakousko: 02

Rakušané se zatím na probíhajícím šampionátu prezentují ve velmi dobrém světlě. Poté, co potrápili Švédy a prohráli pouze 1:3, dokázali obrat o bod Američany, proti kterým dlouho vedli 2:0 a nakonec prohráli až po prodloužení. Duel s Norskem tak ani zdaleka nebude tak jednostranný, jak se před startem celého šampionátu dalo očekávat. Norové totiž ani zdaleka nehrají tak, jak se předpokládalo a zatím předvádí dost slabé výkony. Po hladké prohře s Finskem udolali Velkou Británii až po nájezdech, přičemž ztratili tříbrankové vedení a následně prohráli s Lotyšskem 2:3. Zatímco tedy tajně doufali, že budou hrát o postup do čtvrtfinále, rázem mají trochu jiné starosti s týká se jich spíš boj o záchranu. Proti Rakušanům budou papírovými favority, ale aktuální forma je něco, na co se musí brát zřetel. Rakousko přijelo na turnaj velmi dobře připraveno a byť i v přípravě sbírali především porážky, hrají dobrý defenzivní hokej, který může nadělat Norům velké obtíže. Šance Norska na vítězství jsou veliké, ale nebude to rozhodně nic snadného. Rakousko naváže na svůj výkon proti Američanům a skandinávskému soupeři dost zatopí. A pokud nevyhraje, přinejmenším dotáhne duel až do prodloužení. Za nás volíme neprohru Rakouska.