Android aplikace

Online podpora! Začni chatovat
Máš zprávu! Začni chatovat

Pardubice - Liberec: 1

Dynamo stále nezastavuje a překonalo klubový rekord v počtu výher za sebou, uspělo již třináctkrát v řadě a s přehledem vede soutěž. Naposledy to proti Brnu dlouho nevypadalo dobře, Perníkáři prohrávali ještě dvě minuty před koncem 1:3. K obratu zavelel Robert Říčka a necelou půl minutu před sirénou vyrovnal skóre Adam Musil. Vše dospělo až do samostatných nájezdů, kde byli úspěšní čtyři pardubičtí střelci. I to ukazuje na velkou kvalitu kádru domácích, celek Radima Rulíka září a navíc se ještě nevrátil Tomáš Hyka, vypadá to, že cokoliv kromě titulu bude pro Pardubice neúspěch. V Enteria Aréně přivítají trápící se Bílé Tygry, ti uspěli pouze jednou v posledních pěti duelech a patří jim až 11. místo. Naposledy Liberec padl na ledě předposledních Českých Budějovic 1:4, těžko říct proč jsou Severočeši v útoku neproduktivní. Hráči jako Birner, Bulíř, Filippi, Frolík patří k extraligové třídě, ale střelecky se jim příliš nedaří. Nejproduktivnějším hráčem týmu je lotyšský zadák Uvis Janis Balinskis (7+9). Hosté budou outsiderem, pokud Dynamo svého soupeře nepodcení, tak svou sérii prodlouží na 14 výher.