FORTUNA

Android aplikace

Parma - Cagliari: 1

Parma napravila svůj výpadek ze druhého poločasu utkání s Udinese (2:3), když v minulém kole v nastaveném čase dvěma góly srovnala na půdě Lecce (2:2). Domácí porážka s Empoli má za následek, že Cagliari získalo v prvních pěti kolech pouhé dva body (0-2-3), a navíc vstřelilo jen jediný gól (skóre 1:8).

Parma má za sebou tři domácí zápasy s různými výsledky. K remíze s Fiorentinou a výhře nad AC Milán naposledy přidala prohru s Udinese (2:3), ačkoliv v poločase vedla o dvě branky. Pět vstřelených branek ve třech zápasech před vlastním publikem ale naznačuje, že odsud se všechny body letos snadno vozit nebudou.

Je to paradox. Kouč Davide Nicola je proslulý svými záchranami týmů, které byly ve složitých pozicích, ale když má vést celek od začátku sezony, je to problém. Po aktuálních výsledcích není divu, že se na stadionu v Cagliari ozýval pouze pískot. A to ty pravé potíže evidentně ještě přijdou, protože Sardové hráli čtyři z pěti zápasů doma, kde obvykle získávají drtivou většinu svých bodů.