Android aplikace

Online podpora! Začni chatovat
Máš zprávu! Začni chatovat

Reims - Lorient: 1

Prognózy 99 % všech sázejících pasovali Remeš v zápase v Parku Princů do role jasného outsidera, nicméně svěřenci trenéra Williama Stilla vyvedli asi hodně těchto sázkařů z míry, když z hlavního města senzačně získali bod, který zajistil až v páté minutě nastavení kmenový hráč Arsenalu Folarin Balogun. Nutno podotknout, že Remeš si zisk alespoň bodu opravdu zasloužila, neboť hrála po celý zápas velmi odvážně a aktivně a Paříž za první poločas dokonce dokázala přestřílet v poměru 9:1. Takový výkon a úspěch dokáže každý tým obrovsky nabudit do dalších zápasů, což bude Remeš potřebovat, protože spíš než výhry, sbírá právě remízy. Na kontě jich má už jedenáct, což je suverénně nejvíce ze všech týmů ligy. Fantastickou sérii dvanácti ligových utkání bez porážky bude chtít celek se severovýchodu Francie prodloužit také proti Lorientu. "Les Merlus" v páteční předehrávce úspěšně zvládli také druhé letošní Bretaňské derby s Rennes a i přes absenci útočníka Moffiho, který už podepsal v Nice, a díky aktivitě v prvním poločase zvítězili 2:1 po brankách Montassara Talbiho a Thea Le Brise, mimo jiné synovce hlavního trenéra Régise Le Brise. Na svého regionálního rivala figurujícího na pátém místě se tak Lorient ze šesté příčky dotáhl už na rozdíl dvou bodů. Aby tuto příčku minimálně pro další kola udržel, přivedlo vedení náhrady za odchozího Danga Ouattaru s Teremem Moffim - z Marseille přišel do Lorientu útočník Bamba Dieng a z Lyonu na hostování Romain Faivre, což jsou bez pochyby zajímavá jména. Noví hráči však nebudou plně sehraní s týmem, a to pravděpodobně rozhodne. Parádní zmiňovanou sérií a předešlým úspěchem namlsaní domácí rozhodně mají šanci tabulkově lepší Lorient porazit a za solidní kurz to určitě za vsazení stojí.