Android aplikace

Online podpora! Začni chatovat
Máš zprávu! Začni chatovat

Rennes - Strasbourg: 1

Rennes v předehrávce minulého kola zaspalo první poločas v regionálním derby s Lorientem a po senzačním skalpu PSG opět prohrálo na hřišti soupeře po výsledku 2:1, přestože v druhém poločase tým Bruna Genesia jednoznačně dominoval, ale ani 70% držení míče a dvanáct střeleckých pokusů na comeback v zápase nestačilo. Kdy jindy se vrátit zpět na vítěznou šňůru než zápasem doma, kde Rennes letos opravdu válí a s bilancí 9-0-1 je druhým nejlepším týmem hrajícím doma z celé ligy, lépe je na tom pouze Lens. Do Bretaně ve středu zamíří fotbalisté Strasbourgu, kteří doma stále ani po minulém kole neprolomili jejich velké prokletí (prohra 1:2 s Toulouse) a jako jediný tým v soutěži na domácí půdě ještě nezvítězili (0-6-5). Venku to je ze strany alsaského týmu o něco lepší (2-3-4), když před čtrnácti dny vyhrál 2:1 v Lyonu, nicméně celkově výkony se ani zdaleka nepřibližují těm z minulé sezony, kdy hrál Strasbourg až do posledního kola o účast v Evropských pohárech. Hosté navíc budou postrádat útočníka Gameira, který posledně proti Toulouse skóroval, ale v závěru obdržel červenou kartu a svůj tým oslabil. Jeho místo zaujme patrně nepříliš rozehraný Lebo Mothiba, což nebude pro domácí nějaká velká hrozba v porovnání s tím, kdyby nastoupil sedmigólový Gameiro. Vše momentálně nasvědčuje tomu, že Rennes doma potvrdí svou skvělou fazonu a Strasbourg alespoň o gól porazí. Jednička.