Android aplikace

Online podpora! Začni chatovat
Máš zprávu! Začni chatovat

Slovensko U20 - USA U20: dvojitá šance 0-0

Zatímco Američané mají po dvou zápasech ve skupině jistý postup do play off, Slováci o něj ještě musí zabojovat. Po povinném vítězství nad Fidži v poměru 4:0 prohráli s Ekvádorem 1:2 a po zápase cítili křivdu, protože se dožadovali pokutového kopu. Šanci na postup mají nicméně pořád slušnou, jen nesmí s USA prohrát. Slovensku bude pravděpodobně stačit i remíza. Osmifinále si zahrají i čtyři ze šesti nejlepších celků ze třetích míst a zisk 4 bodů v kombinaci s aktivním skóre bývá obvykle dostačující. Plichta by nevadila ani Američanům, kteří jsou zatím stoprocentní (Ekvádor 1:0, Fidži 3:0). V obou zápasech se rozjížděli pomaleji a o vítězství rozhodli ve druhé půlce. Proti Ekvádoru se trefili ve třetí minutě nastaveného času, proti Fiji poprvé v 66. minutě. Rovněž se dá čekat, že americký trenér obmění s postupem v kapse základní sestavu. Remíza ve dvojité šanci tak vypadá nadějně.