Android aplikace

Online podpora! Začni chatovat
Máš zprávu! Začni chatovat

Troyes – Nice: Dvojitá šance 2-2

Nedělní nabídka zápasů francouzské Ligue 1 odstartuje soubojem Troyes s Nice, tedy soubojem týmů s úplně jinými starostmi. Zatímco jihofrancouzský celek po převzetí Christopha Galtiera předvádí skvělý fotbal počínaje skvělou defenzivou, Troyes klopýtají nad hranicí sestupových příček. Naposledy před reprezentační přestávkou svěřenci trenéra Laurenta Battllese podlehli Nantes 2:0 a čekání na druhou ligovou výhru v sezoně prodloužili na čtyři kola. Na domácím hřišti nicméně potrápili jak Paříž (1:2), tak i Monaco (1:2) a k tomu můžeme také přičíst dvě remízy 1:1 – s Angers a Montpellier. Právě zápas s Montpellier si nechali hráči Troyes utéct v samotném závěru gólem soupeře v nastaveném čase. Nice tedy rozhodně nečeká nic jednoduchého, protože budou muset spíše dobývat. Na venkovních hřištích si ale vedou „Les Aiglons“ kromě zápasu v Lorientu (1:0) nadmíru dobře a udělají maximum pro to, aby se mohli posunout na prozatímní druhou příčku za vedoucí Paříž. Ze Stade de l´Aube si Nice odveze výhru v poločase nebo na konci utkání.