FORTUNA

Android aplikace

Urawa - Man.City: vítěz Manchester City/méně než 3.5 gólu v zápasu

Po pondělním postupu brazilského Fluminese se v úterý večer rozhodne o druhém finalistovi mistrovství světa klubů a asi nikdo nepochybuje, že se jimi stane Manchester City.

Vítěz evropské Ligy mistrů přiletěl do Saudská Arábie s jednoznačným cílem získat do své sbírky trofej, která mu chybí, ale také se starostmi. Citizens v sobotu remizovali s Crystal Palace 2:2. Pro tým Pepa Guardioly to byla třetí ztráta v Premier League za poslední čtyři kola a okamžitě se odrazila v poklesu na čtvrté místo. Ve výpravě do Arábie jsou i Kevin De Bruyne, který nehrál od srpnového zranění, a kanonýr Erling Haaland, který vynechal poslední tři zápasy kvůli potížím s chodidlem. Jdou zprávy, že oba začnou semifinále na lavičce a od začátku by mohli nastoupit ve finále.

V cestě stojí japonská Urawa, která v pátečním čtvrtfinále udolala mexický Club León 1:0 gólem střídajícího nizozemského krajánka Alexe Schalka ze 78. minuty. Jinak byla ale forma Urawy před turnajem spíše slabší, v asijské Lize mistrů prohrála tři ze čtyř posledních zápasů a jen tak tak postoupila ze druhého místa skupiny do play off.

💰 Na co vsadit:

Přestože Guardiola pošle do semifinále sestavu bez řady opor, i méně vytížení hráči City jsou pořád na mnohem vyšší úrovni než Red Diamods. Každopádně nečekejte kanonádu favorita, v náročném programu není třeba plýtval silami, na výhru mu budou stačit dvě tři branky.

👇 Doporučení:

7/10


Probí­há odesí­lání­ tiketu...