FORTUNA

Android aplikace

Online podpora! Začni chatovat
Máš zprávu! Začni chatovat

BetBuilder: Sestav si vlastní kurz!

BetBuilder: Sestav si vlastní kurz!

Znáš ten pocit? Už před zápasem tušíš nejen to, jak dopadne, ale i jak bude vypadat. Kdo dá gól, kolik se bude kopat rohů nebo komu ukážou víc karet. Díky našemu jedinečnému BetBuilderu si můžeš všechny takové tipy spojit do jedné sázky s top kurzem!

Když to klapne, je to jako hra na filmového scénáristu. Představíš si průběh mače, v BetBuilderu ze své vize namícháš vlastní sázku a pak už jen sleduješ, jak se tvůj scénář mění ve skutečnost.

Jde o vychytávku, kterou už prověřili sázkaři v zahraničí a mnozí z nich si ji totálně zamilovali. Fortuna je první, kdo ji představil v Česku. Neustále náš BetBuilder rozšiřujeme a zdokonalujeme.

BetBuilder najdeš u těch nejlepších fotbalových soutěží v čele s FORTUNA:LIGOU a Premier League, hokejové NHL, basketbalové NBA a také novodobého fenoménu: UFC, královny MMA.

Najeď na ikonu „BetBuilder“ v základní nabídce kurzů u zmíněných soutěží. Zmáčkni ji a otevře se ti rozsáhlý repertoár příležitostí, které můžeš zkombinovat. Dej do kupy třeba rohy, góly, karty a výsledek mače.

Dohromady můžeš vybrat až deset tipů (minimum jsou dva) s a to až kurzem 500. Jedinou podmínkou je, že vybrané příležitosti nesmí směřovat ke stejnému výsledku. Kurz, co takhle sestavíš, pak můžeš jako jednu sázku vložit na SOLO, AKO i MAXIKOMBI tiket.

A jako filmový scénárista pak sledovat, jak se tvé dílo zhmotní. Ne na stříbrném plátně, ale třeba na zeleném pažitu na stadionech FORTUNA:LIGY.