FORTUNA

Android aplikace

Online podpora! Začni chatovat
Máte zprávu! Začni chatovat
Online podpora! Začni chatovat
Máte zprávu! Začni chatovat
Švanciho kilečko

Švanciho kilečko

Zdar borci, je tu další moje kilečko, tak koukejte, jak jsem to tenhle týden na svůj tiket nasázel. Je to odvážný tiket, tak věřme, že při nás bude i to štěstíčko trošku stát, protože to je nejen v sázení důležitý.

Dávám utkání Liberec – Hradec Králové, prostě Liberec se mi zdá, že i když vyhrál některé zápasy, než hrál na Spartě, tak trošku se štěstím a v posledních minutách, tak se mě na Spartě líbili herně, myslím si že tam nezaslouženě prohráli. Dokonce si myslím, že kdyby měli trošku víc štěstí, tak nakonec i vyhráli. I ta stoprocentní šance v posledních minutách mohla rozhodnout o tom, že to bude remíza. Takže Liberec za to, jak hraje a myslím si, že se právě aj výsledkově se chytá a doma dobře to zvládá, ty zápasy. Takže Liberec – Hradec Králové dávám jedničku.

Sparta, že neprohraje v Karviné, to je za mne jasná tutovka, protože samozřejmě Sparta musí a Karviná bohužel se mi zdá, že je to tam hodně, hodně špatný, jak herně, tak výsledkově se jim nedaří, obrací se jim i štěstí. I z toho důvodu si myslím, že Sparta je tady jasný favorit a že to prostě zvládne.

Další zápas, kterej dávám, je Teplice – Zlín. Tady, tady prostě dávám, že Teplice už by se trošku mohly začít chytat bodově, že zvládnou utkání doma se Zlínem. Tady dávám neprohru.

No a poslední utkání je šlágr u kterého zrovna budu i na komunitě a těším se na něho, protože Slovácko vopravdu umí potrápit favority, takže z tohohle důvodu dávám Slovácko – Plzeň neprohra domácích a je to pro mne super zápas, kterej může být opravdu nahoru – dolů..Je tam dobrý hřiště, škoda jen, že nemůže být vyprodanej stadion, protože by to byla skvělá atmosféra. A Slovácko si myslím, že to, že porazili Spartu 4:0 není žádná náhoda, skoro v každém zápase dávají hodně gólů, vždyť vedli i 2:0 v Budějovicích, nakonec prohráli 3:2, takže si myslím, že o motivaci proti Plzni maj obrovsky postaráno a za mne neprohra Slovácka může bez problémů být.

Moj tiket najdeš tady. Přeju hodně štěstí a v pondělí na komunitě si to společně všechno vyhodnotíme. Budu se těšit na všechny glosy, komentáře a třeba i tipy na další víkend. Švanci