FORTUNA

Android aplikace

Online podpora! Začni chatovat
Máš zprávu! Začni chatovat
Vsaď si za získané věrnostní body!

Vsaď si za získané věrnostní body!

U Fortuny ti pravidelně během různých promoakcí servírujeme věrnostní body. Chceš mít o věrnostních bodech dokonalý přehled a přesně vědět, jak je uplatnit? Pak pro tebe máme jednoduché shrnutí!

U Fortuny si lze vsadit jak za peníze, tak i za věrnostní body. Záleží na tobě, za kolik bodů si vsadíš. Čím víc jich máš, tím větší samozřejmě vsazená částka může být! A tak ti nejdřív ještě upřesníme přepočet. 1 000 věrnostních bodů se rovná 20 Kč, 2 000 bodů 40 korunám, 5 000 věrnostních bodů je 100 Kč, a tak přesně to funguje.

Kolik věrnostních bodů momentálně vlastníš, to se dozvíš ve svém kontu.

Jak to funguje, když si chceš vsadit online na svém počítači? Velice jednoduše. Až si vložíš své tipy na tiket, stačí při vkladu zaškrtnout políčko Zaplatit … body. Místo tří teček se ti automaticky zobrazí počet věrnostních bodů, za které si vsadíš, vše se odvíjí od zvolené částky. Jak velký vklad si určíš, je jen na tobě, věrnostní body se ti vždy přepočítají! Na našem příkladu vidíš, že při zvoleném vkladu 20 Kč se ti u políčka zobrazí text Zaplatit 1 000 body.

A úplně stejně to funguje i v mobilní verzi našeho webu a v aplikaci. Také zde stačí při vsazení tiketu ťuknout na ikonu Zaplatit … body. Hned pod ní se ti ukáže, kolik jich aktuálně máš. A dle zvoleného vkladu se ti vypočítá, kolika věrnostními body za tiket zaplatíš.

Představili jsme si online prostor, teď se s námi mrkni ještě na pobočky Fortuny. I v nich se dají věrnostní body využít, a to hned třemi způsoby. Za prvé si za body můžeš na pobočce koupit kurzovou nabídku. Za druhé si můžeš vsadit tiket na sportovní událost, nebo číselnou loterii. A za třetí si za body můžeš koupit voucher na sázku v hodnotě 20 Kč, 50 Kč či 100 Kč, za který si pak lze vsadit (má platnost 3 měsíce). Jedná se o skvělý vánoční dárek třeba pro kamaráda sázkaře!

Tak to je o věrnostních bodech, kterým jsme čerstvě prodloužili platnost, to nejzásadnější.

Probí­há odesí­lání­ tiketu...